Карта сайту

XVIII Всеукраїнський турнір юних фізиків

Теги: Загальні

   У ХVІІІ Всеукраїнському турнірі юних фізиків команда Харківського фізико-математичного ліцею №27 (Васильченкова Анастасія, Буличова Олена, Виговський Богдан, Разім Олександра та керівник команди Ненашев Ігор Юрійович, вчитель фізики ХФМЛ №27) посіла І місце
  Вітаємо юних фізиків Харкова – переможців Всеукраїнського турніру!

  Щиро бажаємо їм наукової наснаги та нових перемог!
 На ХVІІІ Всеукраїнському турнірі юних фізиків, який проходив з 26 листопада по 1 грудня 2009 року у м. Вінниця, зустрілися команди з Волинської, Закарпатської, Житомирської областей та міст Харкова, Одеси, Луганська, Вінниці, Києва. Турнір юних фізиків серед учнівських турнірів займає особливе місце – це найстаріший турнір, тільки він має продовження у вигляді Міжнародного турніру юних фізиків.
Турнір розпочався рейтинговою олімпіадою. Команди-учасниці були розподілені на групи по три-чотири команди. Відбіркові бої проходили протягом трьох днів. Для більшої об’єктивності склад груп від бою до бою змінювався. За результатами п’яти відбіркових боїв команди з Харкова, Одеси та Луганська вибороли право взяти участь у фіналі.
 Після напруженого фінального бою харківська команда стала переможцем турніру. Усі учасники нашої команди отримали дипломи в особистій першості та спеціальні відзнаки:
• Васильченкова Анастасія – друге місце в особистій першості та друге місце у рейтинговій олімпіаді, спеціальна відзнака за краще опонування;
• Буличова Альона – третє місце в рейтинговій олімпіаді та спеціальна відзнака за кращу доповідь;
• Виговський Богдан – третє місце в рейтинговій олімпіаді;
• Разім Олександра – спеціальна відзнака за краще рецензування.

   Фотоальбом  

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark