Карта сайту

У межах тижня «Ліцейські асамблеї»

Теги: Загальні

   Найбільш висока цінність людини – це її здоров’я, фундамент якого закладається саме у дитинстві. Завдання навчання і виховання дітей вирішується успішно, якщо дитина здорова. “Турбота про здоров’я – це найголовніша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань,віра в свої сили.“
                                                                                                                 
В.О.Сухомлинський
   15 жовтня 2009 року у межах тижня «Ліцейські асамблеї», з метою вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи закладів освіти, що входять до мережі «Шкіл сприяння здоров’ю» відбулися презентації дошкільних навчальних закладів №450 санаторного типу(завідувач Пухарева І.Е), №85 (завідувач Євлахова Г.В.), НВК №180(завідувач Андрєєва Т.М.).
 Педагогічний колектив НВК №180 презентував систему роботи за технологією М.Єфименка, яка спрямована на фізичний розвиток дитини через фізичне виховання та оздоровлення. Педагогічне кредо колективу: «Граючи – оздоровлювати, граючи-виховувати, граючи-розвивати, граючи-навчати».
 Основний напрямок діяльності ДНЗ №85 – фізкультурно-оздоровчий. До послуг вихованців - нестандартні форми роботи: методика фізичного виховання М.Єфименка, східна гімнастика у-шу, балет пластик – шоу, аромотерапія, спелеотерапія, заняття з валеології.
 У ДНЗ №450 застосовуються традиційні і нетрадиційні методи оздоровлення і загартування. Особлива увага приділяється організації рухової активності протягом усього дня. В закладі освіти розроблено комплекс вправ зі збереження зору. Батьки вихованців беруть активну участь у фізкультурних та спортивних святах, отримують індивідуальні та групові рекомендації з формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я дітей.
 Учасники перегляду презентацій ознайомилися з моделями Школи сприяння здоров’ю, а також отримали досвід організації фізкультурно-оздоровчої та валеологічної роботи з дітьми.

 

Прикріплений файлРозмір
Lisey_assambl_ № 450.ppsx18.03 Мб
Lisey_assambl_ nvk_180.pps19.89 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark