Найбільш читане



Карта сайту

ІІІ міський турнір юних економістів

Теги: Загальні

    17 жовтня 2009 року  на базі Харківської гімназії № 46 відбувся ІІІ міський турнір юних економістів для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних. 
Участь у турнірі взяли 60 учнів з усіх районів міста. До складу журі входили викладачі Харківського торгівельно-економічного інституту Київського національного торгівельно-економічного університету та Харківського національного економічного університету
   Переможцями турніру в командній першості стали:
І місце – збірна команда Московського району «Бізнес - сила», до складу якої входили учні Харківської гімназії № 43 та Харківського ліцею № 141
- збірна команда Московського району «Національний резерв», до складу якої входили учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 84, Харківської гімназії № 43, Харківської спеціалізованої школи № 156 та загальноосвітньої школи № 140. ;
ІІ місце – команда ХТЛ № 173 Комінтернівського району;
– команда ХГ № 46 Комінтернівського району;
ІІІ місце – збірна команда збірна команда Київського району до складу якої входили учні Харківської гімназії № 55 та Харківської спеціалізованої школи № 16;
– збірна команда Ленінського району до складу якої входили учні Харківської гімназії № 152, Харківської спеціалізованої школи № 18, Харківської спеціалізованої школи № 108 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126.
 Заохочувальними призами нагороджені:
- збірна команда Орджонікідзевського району;
- збірна команда Дзержинського району;
- збірна команда Фрунзенського району;
- команда ЗОШ № 24 Фрунзенського району;
- збірна команда Червонозаводського району;
- збірна команда Жовтневого району.
 Переможцями в особистій першості стали:
І місце – Сорока Олена, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38;
ІІ місце – Гринько Тетяна – учениця 11 класу Харківської гімназії № 46 Харківської міської ради Харківської області;
- Яловега Микола – учень 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області.
ІІІ місце - Чучмай Ганна – учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області;
- Золочевська Анастасія – учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області;
- Адмін Ярослав – учень 11 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області;
- Нгуєн Фионг Ча – учениця 10 класу Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark