Карта сайту

XVІIІ міський турнір юних фізиків

Теги: Загальні

   Міський відкритий турнір юних фізиків – це «найстаріші» турнірні змагання учнів у нашому місті. Турнір складається із фізичних боїв, які за формою дуже нагадують захист наукових дисертацій: представники команд по черзі виступають у ролі Доповідача, Опонента та Рецензента. Турнір проводиться на базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27 спільно з Харківським національним університетом ім. В.Н.Каразіна. Разом з науковцями в журі плідно працюють і студенти, які нещодавно були учасниками турнірів. У фінальній частині ХVІІІ міського відкритого турніру юних фізиків взяли участь 9 команд з усіх районів міста, 2 команди фізико-математичного ліцею № 27, а також команда Луганського територіального відділення Малої академії наук. За результатами напружених півфінальних боїв до фіналу потрапили 4 команди.
 І місце на турнірі посіла досвідчена команда Харківського фізико-математичного ліцею № 27, до складу якої входили учні 11 класу: Васильченкова Анастасія; Буличова Альона; Разім Олександра; Виговський Богдан.
 ІІ місце на турнірі посіли команди Харківської гімназії № 47 та Луганського територіального відділення Малої академії наук України.

 ІІІ  місце вибороли збірні команди Московського та Червонозаводського районів, а також команда Харківського ліцею № 161 «Імпульс».
 Журі визначило переможців турніру у номінаціях. Одразу в трьох номінаціях переможцями стали учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27. Кращим доповідачем турніру стала Разім Олександра, кращим опонентом — Липовецький Ян, кращим рецензентом —Юхтман Марина. 
 Переможцем у номінації „За особливо оригінальний підхід до розв’язання задач” став Гаронді Людвиг (ХГ №47). Найкращим щодо ведення науково-обґрунтованої полеміки став Москальов Віталій (ХЗОШ №138). переможець у номінації «Краще уточнююче питання» - Салтовець Євген ХГ (№46).
 За результатами турніру журі визначило кандидатів до складу збірної команди міста для участі у ХVІІІ Всеукраїнському турнірі юних фізиків у м. Вінниця, який відбудеться в листопаді 2009 року.
  Вітаємо переможців ХVІІІ міського відкритого турніру юних фізиків
          Фотоальбом XVІIІ міського турніру юних фізиків

Прикріплений файлРозмір
rezulnatu_TUF-2009.doc132.5 кб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark