Найбільш читанеКарта сайту

Вітаємо харківських школярів з перемогою у ІV Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко»

Теги: Загальні

 Протягом чотирьох днів   харківські учні мали чудову нагоду розділити радість творчого спілкування з учасниками ІV Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» , який проходив  у нашому місті з 21 по 24 вересня. Він  зібрав під свої вітрила обдаровану молодь  України, Росії та Білорусії.

  Приємною подією  стала перемога на цьому престижному фестивалі  учня Харківської загальноосвітньої школи № 72  Чернобая Олександра ( спеціальний приз) та учениці Харківської загальноосвітньої школи №138 Кисельової  Анастасії (приз у номінації «Кращий журналіст»).

  Олександр Чернобай -  відомий харківським школярам, як автор соціального відеофільму «Движение», який став  переможцем  конкурсу-захисту проектів   шкільного телебачення, що проходив у квітні 2012 року  в рамках фестивального тижня Харківської міської організації учнівського самоврядування.

  Приз «CIFEJ»  - це визнання таланту  Олександра на міжнародному рівні. Кришталеву статуетку та сертифікат «СIFEJ» юний аматор отримав з рук програмного директора та продюсера Віденьського міжнародного фестивалю дитячих фільмів, члена CIFEJ - Мартіни Лоссачер.      

Перейти вгору Share/Save/Bookmark