Карта сайту

Вітаємо з ювілеєм! Масленнікову Павлу Андрійовичу — 90!

Теги: Актуальне

12 липня 2011 року Заслуженому учителю України, Герою Соціалітичної Праці, ветерану Великої Вітчизняної війни, нагородженому орденами Червоного Прапора,    Вітчизняної війни І та ІІ ступеня, Червоної Зірки, кавалеру ордена Богдана Хмельницького Масленнікову Павлу Андрійовичу виповнюється 90 років.

    Масленніков Павло Андрійович свою педагогічну діяльність розпочав 17-річним юнаком, коли у вересні 1938 року очолив Юр'євецьку початкову школу. У 1940 році став курсантом Московського Червонопрапорного піхотного військового училища.
    7 листопада 1941 року був учасником Військового параду на Красній площі у Москві, після якого прийняв перший бій, захищаючи столицю. Під час Великої Вітчизняної війни Павло Андрійович брав участь у битві під Москвою (1941-1942 роки), Сталінградській битві (1942-1943 роки), у звільненні від німецько-фашистських загарбників Харкова, міст та сіл Західної України, Білорусі, Польщі. День Перемоги Павло Андрійович зустрів у Празі у званні капітана.
    Після Великої Вітчизняної війни закінчив Харківський педагогічний інститут. Шість років був заступником завідуючого міського відділу народної освіти м. Харкова.
З 1958 по 1982 рік працював директором Харківської середньої школи №3. За час своєї роботи Павло Андрійович створив чудовий вчительський колектив - групу однодумців, для яких любов до дітей стала сенсом життя. Під його керівництвом у 1962 році школа отримала статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови. На той час це була перша спеціалізована школа у м. Харкові. В ній працював Клуб любителів книги та музей М.Ю. Лєрмонтова.
    У 1978 році Указом Президії Верховної Ради СРСР Павлу Андрійовичу присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордена Леніна та Золотої Зірки.
З 1982 по 1997 рік П.А. Масленніков викладав на факультеті підготовки керівників загальноосвітніх шкіл Харківського педагогічного інституту.
    У теперішній час Павло Андрійович проводить активну громадську роботу.

    Шановний Павле Андрійовичу, прийміть наші щирі вітання! Ваше життя, наукова та трудова діяльність – приклад чесного і самовідданого ставлення до дорученої справи. Сумлінною працею на освітянській ниві, щирою повагою до колег, Ви здобули любов та пошану,  їхню велику довіру. Ваш життєвий шлях, насичений активною діяльністю та трудовими досягненнями, гідний наслідування.
    Департамент освіти щиро вітає Вас і бажає міцного здоров’я, щастя, активності, благополуччя, радощів і творчої наснаги.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark