Карта сайту

Урочисте нагородження харківських освітян у м. Києві

Теги: Загальні

30 вересня 2010 року в Адміністрації Президента України та Міністерстві освіти і науки у місті Києві відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти.
   Міністерство зустрічало освітян, які приїхали до столиці з усіх куточків України, святковим оркестром, а актова зала була наповнена піднесеним настроєм та усмішками.
   Міністр освіти і науки Дмитро Табачник привітав освітян з їх професійним святом.
   Заступник Міністра Євген Суліма вручив відомчі нагороди - нагрудні знаки "А.С. Макаренка", "Софія Русова", "Петро Могила", "Василь Сухомлинський", "Відмінник освіти України" та почесні грамоти Міністерства освіти і науки майже 130 педагогічним працівникам. Серед нагороджених були освітяни м. Харкова:
-    Бескаравайна Лариса Олександрівна, директор Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія»;
-    Левітіна Діана Аркадіївна, директор Харківського навчально-виховного комплексу № 179.
На урочистому прийомі в Адміністрації Президента України, вітаючи освітян з професійним святом, Глава держави Віктор Федорович Янукович зазначив: «Кожному з вас доля визначила найсвятішу професію на землі – вчити, наставляти, передавати від покоління до покоління естафету знань, умінь, навичок... Без вас неможливе економічне благополуччя нашої держави, інтелектуальне збагачення суспільства, утвердження лідерських позицій в сучасному світі».
   З нагоди Дня працівників освіти Президент вручив державні нагороди.
   За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну наукову і педагогічну діяльність, високий професіоналізм орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено Ліфиця Сергія Олександровича – вчителя математики Харківського фізико-математичного ліцею № 27.
    Від щирого серця вітаємо нагороджених освітян та бажаємо здоров’я, невтомної енергії, здійснення найзаповітніших мрій, подальших творчих успіхів і невичерпної наснаги.

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark