Карта сайту

II малі Олімпійські ігри

Теги: Загальні

  З ініціативи Харківського міського голови М. М. Добкіна, за підтримки Національного Олімпійського комітету в місті Харкові проводяться II малі Олімпійські ігри (розпорядження міського голови від 18.09.2009 № 1770). Старт I етапу (шкільному) дан в жовтні 2009 року. У всіх закладах освіти відбулися урочисті відкриття малих Олімпійських ігор з залученням видатних спортсменів, учителів, батьків, громадськості.
 Закриття I етапу відбулося наприкінці грудня 2009 нагородженням переможців та призерів змагань.
У шкільному етапі взяло участь більше 41 тисяч школярів, що становить близько 73 відсотків від загальної кількості учнів 3-4, 5-6 і 7-8 класів.
 У всіх районах у січні - лютому відбулися урочисті відкриття II (районного) етапу змагань і в даний момент вони тривають.
 18 березня у Палаці спорту відбудеться урочисте відкриття малих Олімпійських ігор «Діти Харкова» за участю міського голови М. М. Добкіна, Народних депутатів України, видатних спортсменів міста та України, гостей.
 У травні відбудуться фінальні міські змагання, в яких візьмуть участь переможці районних змагань серед трьох номінацій: 3-4, 5-6 і 7-8 класи.
 Малі Олімпійські ігри «Діти Харкова» наймасштабніші змагання школярів України.

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark