Освіта Харкова
http://www.kharkivosvita.net.ua/forum/

оплати праці під час призупинення навчання
http://www.kharkivosvita.net.ua/forum/viewtopic.php?f=63&t=1527
Сторінка 1 з 1

Автор:  Marina [ 05 травня 2020, 13:14 ]
Тема повідомлення:  оплати праці під час призупинення навчання

Просимо надати роз’яснення стосовно оплати праці педагогів під час призупинення навчання через карантин.

Автор:  admin [ 06 травня 2020, 09:45 ]
Тема повідомлення:  Re: оплати праці під час призупинення навчання

Ст. 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102, визначено наступне: у випадку, коли в окремі дні заняття не проводяться з незалежних від учителя причин (епідемії тощо), його оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель виконує іншу організаційно-педагогічну роботу. За відсутності такої роботи, час простою оплачується в порядку і розмірах, визначених Кодексом законів про працю України, а саме: час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (ст .113).
Міністерством освіти і науки України в зв’язку з запровадження загальнонаціонального карантину рекомендовано переведення педагогів на роботу в гнучкому та дистанційному режимі. При цьому, навіть за працівниками, що фактично не виходять на роботу, за законом зберігається середня заробітна плата.
Згідно зі статтею 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та пункту 1.4 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки положення угоди діють безпосередньо та є обов'язковими для включення до колективних договорів.
Можливість та порядок умов оплати праці під час вимушеного простою або неповного виконання працівником обов’язків мають бути передбачені Колективим договором, укладеним між адміністрацією закладу та профспілковим комітетом закладу.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/