Освіта Харкова
http://www.kharkivosvita.net.ua/forum/

Питання зарчування влітку
http://www.kharkivosvita.net.ua/forum/viewtopic.php?f=57&t=1513
Сторінка 1 з 1

Автор:  Ілона Петрівна [ 12 липня 2018, 14:32 ]
Тема повідомлення:  Питання зарчування влітку

Чи передбачено додатковий прийом їжі у закладах дошкільної освіти під час
літнього оздоровчого періоду і на який відсоток збільшується вартість
харчування дітей влітку?

Автор:  Білогрищенко Н.П. [ 13 липня 2018, 15:06 ]
Тема повідомлення:  Re: Питання зарчування влітку

Шановна Ілоно Петрівно!
На виконання п.1.4 Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом МОН України та МОЗ України від 26.02.2013 № 202/165, під час оздоровчого періоду у закладах необхідно організувати додатковий прийом їжі – другий сніданок з 10:00 до 11:00 у вигляді фруктів, соків, які видаються під час прогулянки.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» від 22.11.2004 № 1591 у літній оздоровчий період (90 днів) витрати на харчування дітей у закладах дошкільної освіти збільшуються на 10% для придбання свіжих овочів та фруктів.

З повагою, Білогрищенко Н.П.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/