Освіта Харкова

Офіційний форум Департаменту освіти Харківської міської ради
Сьогодні: 20 вересня 2020, 00:53

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Чи зберігається за дитино місце в дитячому садку
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2020, 08:51 
Офлайн

З нами з: 03 вересня 2015, 17:02
Повідомлень: 1
Чи зберігається за дитино місце в дитячому садку, якщо вона не відвідувала його протягом літа?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи зберігається за дитино місце в дитячому садку
ПовідомленняДодано: 04 серпня 2020, 09:43 
Офлайн

З нами з: 05 травня 2009, 15:43
Повідомлень: 34
Згідно з п. 11 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, за дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB

SD_SinDramas v2.0.4 desgined by SinDramas.com