Освіта Харкова
http://www.kharkivosvita.net.ua/forum/

Відміна роботи батьківських комітетів шкіл
http://www.kharkivosvita.net.ua/forum/viewtopic.php?f=54&t=1511
Сторінка 1 з 1

Автор:  Олена Шпачук [ 22 червня 2018, 11:01 ]
Тема повідомлення:  Відміна роботи батьківських комітетів шкіл

У засобах масової інформації поширюється інформація про нібито відміну роботи батьківських комітетів шкіл. Чи правда це?
Прокоменуйте.

Автор:  Тарасенко І.М. [ 25 червня 2018, 11:37 ]
Тема повідомлення:  Re: Відміна роботи батьківських комітетів шкіл

Шановна Олено!

Закон України «Про освіту» (далі - Закон) визначає наявність органу батьківського самоврядування як одного з органів управління закладом. Відповідно до статті 28 Закону у зкладі освіти можуть діяти органи самоврядування працівників закладу освіти; органи самоврядування здобувачів освіти; органи батьківського самоврядування; інші органи самоврядування учасників освітнього процесу.

З повагою, Тарасенко І.М.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/