Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 5 гостей.

Карта сайту

VІІІ Всеукраїнський турнір юних біологів

Теги: Фотоальбом

  За результатами жеребкування збірна команда м. Харків під час чвертьфінальних боїв, які проходили два дні, зустрілась з командами м. Луганська, Запоріжжя, Донецька, Черкас, Тернополя, Криму, Львівської та Донецької областей. В кожному з чотирьох боїв наша команда здобувала І місце і за сумою балів набрала найбільшу кількість балів – 193 бали! В півфіналі команда юних біологів нашого міста змагалась з командами Луганська та Волинської області, де також перемогла і потрапила до фіналу. 
 У фіналі наша збірна зустрілась з командою м. Київ та переможцями минулого року – командою Київської області. Після розв’язання нових фінальних завдань та остаточного бою юні біологи Харкова отримали найбільшу суму балів і посіли І місце. Команда була нагороджена Дипломом І ступеня та цінними подарунками.
 Всі члени збірної команди м. Харків працювали активно, напружено, творчо і були нагороджені дипломами в особистій першості (Разім Олександра, Козіонов Сергій, Гольденберг Михайло) та грамотами за активну участь у грі (Острась Даніїл).
 У Всеукраїнському турнірі юних біологів також взяла участь команда Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова «Зоопарк» (Орлова Марина, Гусак Євгенія, Уткіна Олена, Тягло Владислав, Іванов Антон, Пономаренко Олександр, керівник команди - Павленко Олена Анатоліївна), яка виборола ІІІ місце за результатами півфінальних боїв.
 
Щиро вітаємо юних харків’ян – переможців VІІІ Всеукраїнського турніру юних біологів!

  

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark