Карта сайту

1 жовтня – День Ветерана

Теги: Заходи

Другий місяць осені починається з особливої дати.

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. В Україні це також День ветерана.

Для школярів м. Харкова цей день – можливість нагадати людям про щирість та милосердя, нагода подякувати людям, чиї знання, вміння та мудрість є безцінною скарбницею досвіду та традицій нашого народу.

З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку Департаментом освіти спільно із Харківською міською організацією ветеранів України було проведено зустріч школярів міста з ветеранами праці. 

Харків – місто трудівник, місто, яке з кожним днем стає краще і красивіше, на благо якого щодня працюють люди різного віку, різних професій. Саме такі фахівці, майстри своєї справи поділися з учасниками заходу спогадами про свій трудовий шлях, власний скромний внесок у значні досягнення харків’ян за часів Другої світової війни та в післявоєнні роки.

Значну роботу спрямовану на піклування та турботу про людей похилого віку та ветеранів проводять дитячо-юнацькі громадські організації, які працюють в кожному навчальному закладі міста. За активну громадську діяльність у напрямках реалізації волонтерських та соціальних проектів, роботу з національно патріотичного виховання школярів подяками та подарунками міської ради ветеранів були відзначені дитячо-юнацькі громадські організації «КРОС» Комінтернівського, «Росток» Жовтневого, «Сузір’я» Орджонікідзевського та «Темп» Фрунзенського районів.

Подарунком учасникам заходу стала велика концертна програма, яку підготували для ветеранів учасники творчих колективів Центру дитячої та юнацької творчості «Істок» Орджонікідзевського району.

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark