Карта сайту

Фінал міського музично-театрального фестивалю «Вклонімося великим тим рокам» та урочисте нагородження переможців міських конкурсів та фестивалів

Теги: Заходи

 

7 травня 2014 року в Центральному парку культури і відпочинку імені М. Горького відбувся фінал міського музично-театрального фестивалю «Вклонімося великим тим рокам» та нагородження переможців конкурсу-огляду шкільних музеїв, міських конкурсів інтегрованих уроків «Про мій Харків – моїм учням», учнівських проектів «Харків – місто перспектив», творчо-пошукових робіт «Мій родовід», фестивалю дитячих екранних робіт «Так воювали наші діди». Міські конкурси пройшли в рамках реалізації проекту Департаменту освіти «Я - харків'янин!», який покликаний об'єднати учнів, їхніх батьків, педагогів ідеєю патріотизму і спільної відповідальності за долю Харкова та  України.

Переможців конкурсів та фестивалів привітала директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна, яка зазначила, що дуже важливо зібрати в один день представників різних поколінь: найталановитіших дітей з усіх дев'яти районів міста і людей, завдяки яким ми живемо.

На святі були присутні голова Харківської міської організації ветеранів України Касяненко Микола Антонович,  ветерани Великої Вітчизняної війни, діячі мистецтв та викладачі вищих навчальних закладів міста, які входили до складу журі.

Переможці отримали дипломи Департаменту освіти Харківської міської ради та пам'ятні подарунки.

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark