Карта сайту

ІІ міський зльот представників козацьких об’єднань Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС)

Теги: Проекти ХМОУС

15. 02. 2011 Палац дитячої та юнацької творчості «Істок» Орджонікідзевського району гостинно відчинив двері для учасників ІІ міського зльоту представників козацьких об’єднань Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС).
    На зльоті були розглянуті питання виховання духовності та патріотизму підростаючого покоління в сучасних умовах.
    В обговоренні взяли участь представники освіти Харкова, члени Українського Реєстрового козацтва на чолі з отаманом ООУРК, депутатом Харківської міської ради Головком В.В., керівники гуртків та методисти Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» на чолі з директором, Берегинею Українського Реєстрового козацтва, Жуганець Є.А., куратори та лідери дитячо-юнацьких організацій міста.
    Під час проведення зльоту учасники мали змогу дізнатися про діяльність козацьких гуртків та загонів у складі дитячо-юнацької організації «Сузір’я» Орджонікідзевського району, розповісти про свій внесок у реалізацію проекту ХМОУС «Здесь в конце ХVІІ века город основали казаки», на власні очі побачити посвячення в козачата учнів ЗНЗ №№113, 104 за участю представників Українського Реєстрового козацтва та Настоятеля Храму Священномученика Олександра Отця Михаїла.
    У дружньому козацькому колі всі учасники заходу співали народні пісні, взяли участь у конкурсній програмі «Немає переводу козацькому роду» та скуштували козацький куліш.


   

Перейти вгору Share/Save/Bookmark