Карта сайту

XIX Всеукраїнський турнір юних фізиків

Теги: Турнір юних фізиків

XIX Всеукраїнський турнір юних фізиків проходив з 21 по 26 листопада у м. Ужгород. У ньому брали участь 15 команд. Харків та Харківську область представляли чотири команди. Суперниками наших команд були учні Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Рішельєвського ліцею (м. Одеса), Волинської, Донецької, Житомирської, Одеської, Дніпропетровської та Закарпатської областей.
Турнір проходив у цікавій і запеклій боротьбі. Команда учнів Харківського фізико-математичного ліцею № 27 з першого дня захопила лідерство та не поступалася своїми позиціями до кінця турніру. Це єдина команда, що впевнено перемогла у п’яти відбіркових боях.
У фіналі в рівній боротьбі команда Харкова на 1 бал випередила команду з Одеси та на 9 балів - команду Київського національного університету.
Команда Харкова у Всеукраїнському турнірі юних фізиків виборола І місце та перехідний Кубок турніру.
На турнірі відзначено індивідуальні досягнення учасників. Команда Харкова має найвищі результати: в особистому заліку Липовецький Ян став абсолютним переможцем, лауреатом Премії імені професора В.В. Сердюка та отримав спеціальну відзнаку журі «За кращу доповідь»; Дмітрієв Платон нагороджений Диплом ІІ ступеня.
У рейтинговій олімпіаді, що була проведена під час турніру, Матвєєвський Дмитро виборов I місце, а Видро Роман – ІІ місце та спеціальну відзнаку «За кращу доповідь поза конкурсом»(фотозвіт).

Вітаємо юних фізиків нашого міста - переможців Всеукраїнського турніру! Бажаємо їм нових відкриттів і нових перемог!